GÜNEY YARIŞI 2023
Başa Git

Sponsorlar

TAYK 52. YIL DENİZ KUVVETLERİ KUPASI
ANA SPONSORU AKPA KİMYA

Sektörünün dünya çapında öncü firmalarından biri olan AKPA Kimya, 2023 yılı yaz sezonunda gerçekleşecek olan Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışına ana sponsor olarak bu yıl da destek vermeye devam ediyor.

 

Sektörünün Dünya çapında öncü firmalarından biri olan AKPA Kimya, 1997 yılından bu yana, birçok endüstri koluna hammadde ve ara mamul üretmekte ve küresel pazarda ilk beşte yer almaktadır. AKPA, Türkiye’nin ilk ve tek organik peroksit üretim tesisinde, AR-GE laboratuvarında geliştirdiği ürünleriyle; kompozit, petrokimya sektörlerine: Organik peroksit, başlatıcı ve hızlandırıcılar sunuyor. Ayrıca, boya ve kaplama sektöründe kullanılan boya kurutucularıyla (sikatif) ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek pazara yüksek kaliteli ürünler sunan AKPA Kimya dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

 

Hedefimiz: Türk Yatçılığını Uluslararası Alanda Tanıtmak

 

AKPA, denizci bir nesil yetişmesine katkıda bulunmak ve Türkiye’nin sesini uluslararası mecrada duyurabilmek amacıyla; Türkiye Açıkdeniz Yarış Spor Kulübü (TAYK) tarafından, 15-18 Temmuz 2023 tarihinde düzenlenecek olan TAYK Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışı’nın bu yıl yine ana sponsoru oldu. AKPA Kimya, sevgi ve anlayışın denizdeki beraberliklerle pekiştiğine olan inançla, herkesi denize davet ediyor.

 

AKPA Kimya ile Denize Yolculuk Başlıyor

 

AKPA Kimya ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan AKPA Kimya TAYK Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışı önceki yıllardan farklı olarak tek etapta tamamlanacak ve bu bakımdan oldukça zorlu ve uzun bir yarış olacak. Yarış Çengelköy/İstanbul’da başlayacak ve Turgutreis/Muğla parkurunda sona erecek. AKPA Kimya TAYK Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışında katılımcılar mola vermeden aralıksız yarışa devam ederek tek etaplı olarak yarış tamamlayacaklar.

DHO-250-Yil-logo

AKPA Kimya Sponsorluğunda
TAYK – DHO 250.Kuruluş Yılı ve 52. Deniz Kuvvetleri Kupası
Uluslararası Açıkdeniz Yat Yarışı

 

güney yarışı himayesinde

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

güney yarışı donanma komutanlığı

Donanma Komutanlığı

güney yarışı himayesinde

Kuzey Deniz Saha Komutanlığı

güney yarışı himayesinde

Güney Deniz Saha Komutanlığı

güney yarışı himayesinde

Sahil Güvenlik Komutanlığı

Ana Sponsor

güney yarışı ana sponsor logo

DESTEKÇİLERİMİZ

TELL ME MORE

Make a splash with WaveRide, designed for everyone passionate about all things surfing.

156-677-124-442-2887
info@wordpress.com
184 Main Collins Street Victoria 8007
Follow Us: